#1 25.12.2023 11:04

 Kamisia

Gąsienica

Call me!
Skąd: Poręba
Zarejestrowany: 24.12.2023
Posty: 1
Wzrost: 174
Waga: 55
BMI: 28,17
Ilość zrzuconych kilogramów: 15
Waga, którą chcę osiągnąć: >45
Wiek: 27
Z aną od: Grudnia 2023
WWW

Kamisia - rekrutacja

-Wiek: 27
-Wzrost: 174 cm
-Waga aktualna: 55 kg
-Waga docelowa: >45 kg
-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana: jako nastolatka dużo przytyłam. Ważyłam prawie 90 kg. W wieku 19 lat nabawiłam się bulimii. Dzięki niej straciłam sporo wagi (doszłam do. 65. W połowie tego roku przytyłam do 70 kg. Od grudnia nie jem nic, a jeśli ktoś mnie zmusi to od razu wymiotuję. Schudłam do 55 kg. Leżę w szpitalu i podają mi kroplówki. O Pro-Anie słyszałam od dawna, ale myślałam że to nie dla mnie. Od kiedy przestałam jeść zaczęłam oglądać thinspo i uznałam, że Pro-Ana to miejsce dla mnie. Kocham wystające kości i boję się oraz brzydzę się jedzenia. Posiłki wywołują u mnie ataki paniki. Dodatkowo nienawidzę tego paskudnego kawałka mięsa, w którym jestem uwięziona!
-Dlaczego chcesz schudnąć: skoro nie jestem już najmądrzejsza ani nawet ładna, to będę najzczuplejsza. Wciąż za grube uda. Mam dość żartów, że "kobieta kończy się na 50 kg.
-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana: to styl życia, alternatywny sposób odżywiania.
-Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta; bo są nieskuteczne i nic nie dają. Nie sprawią, że moje kości będą pięknie wystawały.
-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek:; jeżeli waga nie zagraża życiu (chyba, że cal jest właśnie taki), to takie ciała są cudowne! Jest tania i można nosić dopasowane ubrania. To najskuteczniejszy sposób odżywiania.
-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca: szukałam jakiejś polskiej grupy wsparcia.Nikt z mojego otoczeni mnie nie rozumie.
-Czego oczekujesz od form: wparcia i możliwości wspierania innych.
-Jakie ćwiczenia wykonujesz: szybki marsz i krótko dystansowe biegi. Lubię też rozciąganie i dźwigani.
-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni: zero jedzenie, mało kroków bo jestem w szpitalu,  3 kroplówki z glukozą i 3 z elektrolitami.


Głód nigdy nie jest tak straszny, jak spojrzenie na odbicie w lustrze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Krnov