#1 09.07.2022 02:23

Dupvomoustique

Gąsienica

Zarejestrowany: 09.07.2022
Posty: 3

Rekrutacja

A więc tak, jestem Julia i mam 15 lat. Aktualna waga to 67.2kg, a dążę do 50, wuększy cel to 48kg. Mam 172cm wzrostu. A więc jeśli już napisałam podstawowe informacje to może przejdę do mojej skróconej hostorii. Wszystko zaczęło się na początku 2020, a więc miałam 13 lat. Dokładnie 23.01.2020 stwierdzono u mnie cukrzycę typu 1. ( w skrócie trzustka sama się wyniszcza, nie przez słodycze i tłuste jedzenie ) Powikłanie niewykrytej cukrzycy to między innymi szybka utrata wagi. Muszę też dodać, że za dzieciaka byłam…dosyć pulchna. Schudłam 13kg w dwa miesiące i wszyscy mnie chwalili. Przez te dwa lata moja obsesja na punkcie liczenia kalorii i utraty wagi nawracała, a teraz jestem tutaj. Jeszcze niedawno mój tata wdskazał na moje rozstępy na biodrze i powiedział że chyba mi się przytyło. Zabolało, więc jak narazie mam fasta od prawie dwóch dni. Chcę schudnąć, by znów czuć się piękna i dostawać komplementy, a nie tylko chować grube uda i duży brzuch w o wiele za luźnych ubraniach. Pro Ana jest dla mnie czymś podobnym do stylu życia, wybrałam tą opcję ponieważ najszybciej widać efekty, a moja waga jest dobra dla mojego ciała więc przy dobrze dobranej diecie za dużo bym nie schudła. Mój stosunek do anoreksji wygląda tak, że wiem, że takie coś istnieje, ale nie czuję się chora. Niedawno oglądałam film pt.”Thinspiration” po polsku „Moja Przyjaciółka Ana”. By nie spojlerować dużo, główna bohaterka też regularnie wchodziła na podobne forum i szybko traciła wagę, więc pomyślałamże to dobry pomysł. Od forum oczekuję, a raczej chciałabym się dowiedzieć jakiś dobrych i skutecznych diet. Najczęściej robię brzuszki, ale jestem też zapisana na piłkę ręczną. Tak wygląda mój bilans:
6.07.22
Zjedzone: 374cal
Spalone: ok. 500cal
Bilans: -124
7.07.22
Zjedzone: 0cal
Spalone: ok. 900cal
Bilans: -900cal
8.07.22
Zjedzone: 0cal
Spalone: ok. 900cal
Bilans: -900cal
Sorki że tak się rozpisałam ale no, rozszerzam polski i nie umiem inaczej <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://stary-plzenec.ibetonovejimky.cz NA KAŻDE SZAMBO od firmy MIXBET LAT