#1 23.05.2020 16:36

Lajkonik12

Gąsienica

Zarejestrowany: 23.05.2020
Posty: 1

Rekrutacja

-Wiek 26 lat
-Wzrost 163.5cm
-Waga aktualna 61kg
-Waga docelowa 45kg
-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
Odchudzam się od 15 roku życia, wówczas również startowałam z wagi 62 około i zeszłam do 47 kg, niestety dalszy mój los i zdarzenia jakie mi się przytrafiły wrzuciły mnie w wir obżarstwa. Na zmianę chudłam i tyłam. Teraz nastał czas by to zmienić i już nigdy nie pozwolić sobie na zjedzenie za dużej porcji.. dużo czytałam na temat związany z proffesional-ana. Mam wrażenie że byłam w tym bardzo głęboko te 10 lat temu.. potrzebuje moc konsultować się i wspierać nawzajem by już nigdy natłok emocji nie wepchnął mnie w sidła i przepaść bez dna. By już nie wpaść w wir i by już nigdy nie podniosła się waga z powodu jedzenia.
-Dlaczego chcesz schudnąć: odpowiedź częściowo można wywnioskować z treści powyżej.. ponieważ uważam, że powinnam. Myślę, że dzięki temu stanę się sama dla siebie bardziej atrakcyjna, a to jest dla mnie bardzo ważne.
-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta: ponieważ zdrowa pseudo dieta na mnie nie zadziała, nie lubię jeść publicznie i nie lubię świadomości spożywania posiłków. Zazwyczaj jem pod wpływem bardzo silnego głodu lub przez mocne emocje -stres, strach, szczęście, ból, złość.
-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek- sądzę, że to swego rodzaju podejście do życia w społeczeństwie. To odreagowanie zewnętrznych bodźców, które sprawiają że chce się uciec tak jak ja. To droga pod prąd którą się wybiera samotnie i której nikt z bliskich nie zrozumie.
-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca- poczucie i potrzeba. Potrzeba zrozumienia i wsparcia, oraz poczucie bezpieczeństwa
-Czego oczekujesz od forum- słów, po prostu kilku zdań raz na czas wymienionych z Wami - czyli osobami o podobnych poglądach do moich
-Jakie ćwiczenia wykonujesz- jeżdżę na rowerze i ćwiczę z hantlami i na orbitreku
-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni codziennie 8km na rowerze i jeden duży posiłek /dzień pisząc duży mam na myśli parówki z bułką

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ts2 space spółka z ograniczoną odpowiedzialnością more