#1 24.04.2019 10:32

Aries

Gąsienica

Zarejestrowany: 24.04.2019
Posty: 1

Rekrutacja

Wiek: 15 lat

Wzrost: 165 cm

Waga: 59 kg

Waga docelowa: 45 kg

Krótka historia odchudzania: Moja przygoda z odchudzaniem rozpoczęła się około 3-4 lat temu. Spowodowana była głównie złośliwymi komentarzami na temat figury i wagi - nienawidziłam tego. Nie miałam przyjaciół więc moją jedyną przyjaciółką stała się Ana. Miałam wtedy nadwagę ale zaczęłam chudnąć w bardzo szybkim czasie. W przeciągu dwóch miesięcy schudłam5-7 kilogramów. No i na tym się zatrzymało. Nadal stosowałam diety ale nie chudłam w ogóle, aż zrezygnowałam. Po roku od tej przygody znowu wróciłam do diet. Wtedy się udawało, zeszczuplałam ale miałam bardzo często napady głodu. Robiłam ćwiczenia na wolną wolę i udało się - tutaj jestem.


Dlaczego chcesz schudnąć? Bo siebie nie akceptuje. Ograniczam się, a wcale tego nie chcę. Pragnę czuć się szczęśliwą, spełnioną i dumną z własnego ciała. Żyć bez ograniczeń. Zakładać to na co mam ochotę. Iść tam, gdzie mam ochotę. Przejąć kontrolę nad swoim ciałem.


Czym jest dla ciebie pro-ana? Czemu akurat pro-ana? Pro-ana jest skuteczna. Gdy dołączasz do ruchu masz pewność, że przy staraniach schudniesz. Nie tylko przez działające diety, a wsparcie innych motylków. Każdy tu się wspiera, nie wbijają sobie noży w plecy. Dążą do tego samego celu i się wspomagają.


Co sądzisz o anoreksji? Anoreksja jest chorobą, a Ana przyjaciółką.

Co skłoniło cię do znalezienia takiego miejsca? Oczywiście, pragnienie perfekcji i silnej woli. Ale nie tylko. Poznanie innych dziewczyn, zaczerpnięcię rad i zyskiwanie wiedzy.

Czego oczekujesz od forum? Oczekuję tylko, że będzie tu przyjazna atmosfera.


Jakie ćwiczenia wykonujesz: Biegam (10km co dwa dni), wykonuję proste domowe ćwiczenia oraz jeżdżę konno. Często uczęszczam na różne siłownie oraz lekcję jogi.

Mój bilans:
Dzisiaj: 300
Wczoraj: 400 kcal
Przedwczoraj : 500 kcal


Liczę, że rozważycie przyjęcie mnie do waszego grona
       Pozdrawiam!

                      Aries

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zapewnimy Państwu wszelkich informacji przegrywanie kaset vhs kraków