#1 21.04.2019 15:07

awful.things

Gąsienica

Zarejestrowany: 21.04.2019
Posty: 1

Rekrutacja

-Wiek
prawie 16 lat

-Wzrost
157cm

-Waga aktualna
37kg

-Waga docelowa
Nie mam pojęcia..na pewno aktualna mi nie odpowiada,więc  >37

-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
2016,zamknęłam się na lludzi po przeprowadzce,moim życiem był internet i żarcie,więc haha zaczęłam tyć(osiagnelam wtedy swoją najwyższą wage,czyli 54kg)akurat w podobnym okresie moja matka zaczęła interesować się zdrowym odżywianiem i w sumie chciała mi wyleczyć dietą zaburzenia psychiczne(brain fog,obnizenie nastroju,wieczne zmeczenie)stwierdziłam wtedy,że to bezsensowne ale nie byłabym sobą gdybym nie wypróbowała i nie powiedziała jej później "a nie mówiłam"jednak gdy zaczęłam widzieć efekty coraz bardziej zaczęłam się wkręcać i przerodziło się to w anę

-Dlaczego chcesz schudnąć
Chcę żeby moje ciało było lekkie,delikatne i idealne,jak każda z nas. Chcę osiągnąć w końcu wygląd,którego zawsze pragnęłam. Chcę widzieć żebra a nie obrzydliwy wystający brzuchol. Chcę wystających kręgów a nie tłustych jak świnia pleców. Chcę pięknych kościstych dłoni,zamiast cholernych parówek. Chcę kości policzkowych,szczupłej twarzy a nie grubej mordy. Chcę wyglądać dobrze we wszystkich ubraniach,móc w końcu wyrażać swój styl. Chcę być szczęśliwa.

-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta
Samokontrolą,czyli drogą do sukcesu.
Według mnie zdrowe odchudzanie nie daje zamierzonych efektów i po prostu na mnie nie zadziała.

-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni,plus wszystko da się robić z głową wystarczy nauczyć się kontroli.

-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Ostatnio idzie mi okropnie i przytyłam z 35 kg...potrzebuję wsparcia i pomocy zeby znowu się ogarnąć,

-Czego oczekujesz od forum
Porad,wsparcia,inpiracji,pomocy

-Jakie ćwiczenia wykonujesz
eh..no właśnie...Czasem się przejadę na rowerku stacjonarnym,jezdze do szkoly na rowerze no i powinnam sie wziac w garsc i ceiczyc wiecej ale nie mam kompletnie sily i wiem ze to zadna wymowka,dlatego tez tutaj jestem

-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
...był okropny
1000kcal
1400kcal
1200kcal

wcześniej nie przekraczałam tysiaka i strasznie chcę do tego wrócić

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zasięg odbioru kaset vhs w-wa click for mor