#1 16.04.2019 10:46

 Mysza

Gąsienica

Zarejestrowany: 14.04.2019
Posty: 1
Wzrost: 154
Waga: 60
Ilość zrzuconych kilogramów: 20
Waga, którą chcę osiągnąć: 50
Wiek: 18
Z aną od: marzec 2016

Rekrutacja

-Wiek
18 lat
-Wzrost
154cm
-Waga aktualna
60kg
-Waga docelowa
50
-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
Początkowo ważyłam 82kg mając 14 lat (pierwsza klasa gim.). Potem w drugiej klasie zaczęłam szukać sposobów na odchudzanie i trafiłam na bloga o pro-anie. Zainspirowało mnie to na tyle, że schudłam do 59kg ale waga teraz wróciła do 60kg. Miałyśmy swoje wzloty i upadki ale Ana zawsze wracała <3.
-Dlaczego chcesz schudnąć
Żeby nie być już tą grubą świnią. Żeby zrzucić ten gruby brzuch i te tłuste uda. Żeby inni patrzyli na mnie z podziwem.
-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta
Wiele razy zawiodłam się na zdrowym odchudzaniu, nic nie dawało. Ana przyniosła najwięcej efektów i wspaniałych osób w moim życiu.
-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Trzymaj kontrolę a wszystko będzie dobrze, wszystko należy robić z głową. Jeśli zemdleje z głodu w tłumie i wszystko wyjdzie na jaw to moja porażka tak samo jak zjedzenie czegoś zakazanego.
-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Lubię wspierać inne motylki i sama również potrzebuje wsparcia. Razem możemy osiągnąć wszystko <3. Mam też niedługo wycieczkę do której chcę schudnąć minimum 5kg i wiem, że przez wsparcie uda mi się to osiągnąć.
-Czego oczekujesz od forum
Wsparcia w dążeniu do celu. Zrozumienia i tego, że zawsze podniesie mnie na duchu!
-Jakie ćwiczenia wykonujesz
Posiadam orbitreka w domu i śmigam na nim 40 minut + ćwiczenia z aplikacji typu PumpUp lub Ćwiczenia na brzuch albo na pośladki.
-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
sobota
śniadanie: dwa naleśniki z dżemem-173kcal + herbata 47kcal
obiad: zupa flaki - 117kcal
kolacja: pączek 192kcal...
ćwiczenia:
40 minut orbitreka 200kcal + cwiczenia z aplikacji na brzuch 200kcal
Zjedzone 528kcal-ćwiczone 400= 128kcal niespalonych.

niedziela
śniadanie: 2 kromki chleba 148kcal
obiad: ziemniaki 151kcal + mizeria 30kcal + kurczak pieczony 133kcal = 314kcal
kolacja: parówka 165kcal + 2 kromki chleba 148kcal
ćwiczenia
50 minut orbitrek 227kcal + ćwiczenia z aplikacji na pośladki 100kcal = 327kcal
zjedzone 776kcal- cwiczone 327kcal =449kcal...

poniedzialek
sniadanie: lody 100kcal
obiad: kurczak 226kcal+ 3 kawałki mcdolnald kurczak 144kcal + placki z jabłkiem 150kcal = 561kcal...
Orbitrek 200kcal
zjedzone 661kcal- 200kcal = 461kcal...

dzisiaj obiecuję się za siebie wziąć bo te dni nie były najlepsze a były wręcz P O R A Ż K Ą....


Jedzenie mnie zniszczyło.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz