#1 01.04.2019 03:35

 Liliana

Gąsienica

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 01.04.2019
Posty: 3
Wzrost: 167
Waga: 59
BMI: 21.16
Ilość zrzuconych kilogramów: 5
Waga, którą chcę osiągnąć: 44
Wiek: 21
Z aną od: 8 lat

Rekrutacja

Wiek:21
Wzrost : 167 cm
Waga aktualna : 59 kg
Waga docelowa : 44 kg
Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana : Zaczęło się niewinnie(8 lat temu), tyciem w okresie dojrzewania i próbą zrzucenia wagi. Atkins, SGD, ABC i kilka miesięcy później byłam na 50 kg przy wzroście 167. Nic cudownego, ale i nie tragedia. Ster przejęło jednak życie- problemy rodzinne, wyprowadzka za granicę, stres przedmaturalny i później, na studiach sprawiły że przytyłam. Wpadłam w bulimię i palenie, miałam epizody depresyjne. Aktualnie rzuciłam papierosy i od pół roku nie mam symptomów bulimii, ale niesatysfakcjonująca waga pozostała.
Dlaczego chcesz schudnąć : Nie lubię ciała, w jakim żyję. Zawsze identyfikowałam się z kulturą punkową, mam estetykę i manieryzmy chłopczycy a ciało, jakie mam obecnie wypada groteskowo w zderzeniu z moim stylem ubierania się i osobowością. Tęsknię za ciałem idealnie pozbawionym kształtów , sprzed okresu dojrzewania. Myślę, że schudnąwszy, mogłabym być naprawdę szczęśliwsza.
Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta : Moją osobowość określić można krótko: wszystko, albo nic. Umiar nie jest moją mocną stroną. Próbowałam hodować w sobie wstrzemięźliwość , stosować zdrowe diety, ćwiczenia. Nie jestem psychicznie zbudowana do równowagi. Jeśli już coś robię, musi być drastycznie i na całość- inaczej, nie będzie wcale.
Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek: Jestem pro-aną, myślę że to mówi wszystko.
Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca :Chcę zrzucić wagę, ale mój stosunek do własnego ciała i własna słabość sprawią, że będzie to droga przepełniona samoniezadowoleniem, złością i czychającym na każdym kroku upadkiem. Chcę osiągnąć swój cel, ale potrzebuję do tego wsparcia- kogoś, kto uspokoi mnie gdy będę miała ochotę się rozszarpać i kto da mi po twarzy, gdy będę szukała wymówek. Liczę, że znajdę to wsparcie i zrozumienie wśród społeczności tego forum. Mam nadzieję odwdzięczyć się wam tym samym.
Czego oczekujesz od forum: Jak wyżej-wsparcia i kopa na rozpęd. Oferuję wzajemność.
Jakie ćwiczenia wykonujesz : tańczę zumbę ok godziny dziennie
Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni : ok. 1500 kcal każdego dnia- przez tydzień jadłam normalnie w oczekiwaniu na badania krwi- nie chciałam się zdradzić na morfologii.

Będę wdzięczna , jeśli rozważycie przyjęcie mnie do siebie.

Trzymajcie się lekko,
Liliana.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy VrĂĄble tanie noclegi, hotele zamość