#1 07.12.2018 00:50

Fake-intestines

Gąsienica

Zarejestrowany: 15.11.2018
Posty: 1

Rekrutacja

-Wiek
15 lat

-Wzrost
173 cm

-Waga aktualna
57/58 kg

-Waga docelowa?
Poniżej 47 kg

-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
Od około czerwca tego roku się zaczęło

-Dlaczego chcesz schudnąć?
Uważam że jestem za gruba, nienawidzę siebie, moja pewność siebie jest na poziomie 0 i jeżeli nie mogę być piękna w środku to chcę być chociaż na zewnątrz

-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta
Jedyny sposób na schudnięcie, przez moją główną chorobę nie mogę mieć ani zbilansowanej diety, a i z ćwiczeniami i aktywością fizyczną ogólnie trudno (nawet z wychodzeniem na spacery z psem), zdrowie i tak mam zszarpane więc wszystko mi jedno

-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Jedyny sposób do osiągnięcia tego czego tak bardzo chcę, dlatego też nie chce się od niej oddalać

-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Potrzebuje wsparcia kogoś ko mnie zrozumie i może coś poradzi, przez długi urlop mojej mamy która zmusiła mnie do jedzenia przytyłam i muszę nadrobić straty

-Czego oczekujesz od forum
Pomocy w odchudzaniu ale też nie jakiejś dużej, żeby chociaż jakaś podpowiedź jak mogę znów wrócić do wcześniejszej wagi i zejść z niej jeszcze niżej (ale to drugi etap), może też spokam kogoś z moją chorobą kto będzie mógł mi coś podpowiedzieć

-Jakie ćwiczenia wykonujesz
Staram się takie jakie mogę jednak jak już wspomniałam ciężko u mnie z tym ale staram się jak najwięcej ruszać lub robić cokolwiek na co mam siły

-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
1. Kawa, bułka z serem
2. Kawa, trochę makaronu ze szpinakiem i małymi kawałkami kurczaka
3. Serek wiejski

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ubytování Marčana