#1 03.10.2020 13:48

Amnezja

Gąsienica

Zarejestrowany: 03.10.2020
Posty: 1

Rekrutacja - Amnezja

Cześć
Mam 18 lat i 160cm wzrostu
Moja aktualna waga to 53kg, ale dąże do 45kg
Pierwszy raz jestem na forum pro ana i mam nadzieje, że będzie to początek nowej historii.
Nigdy się zbytnio nie odchudzałam zazwyczaj przez jakiś czas jadłam zdrowo, a potem znowu wracałam do słodzyczy i fast foodów
Chce schudnąć, ponieważ nie czuje się dobrze w swoim ciele, wolałabym, żeby było chudsze oraz nieraz slyszałam, że mogłabym schudnąć, bo mam troszkę zvędnych kilogramów. Bardzo podobają mi się dzieczyny, które są niskie i drobne i właśnie do tego drobne dąże.
W zasadzie nie wiem za wiele o pro anie, a dlaczego nie zdrowa zbilansowana dieta, bo to ile kalorii się na tym je jest dla mnie absurdalne
Twierdzę, że anoreksja to choroba na którą nie da się zachorować po przez stosowanie diet i odchudzanie. Moim zdaniem choryją na nią osoby słabe psychicznie, ale moim zdanie nie jest zła dopóki ma sie kontrolę
Wpisałam w wyszukiwarke sposoby ba schudnięcie i szykając dalej znalazłam pro anę. Pomyślałam, że może poszukam takiego forum i znalazłamu
Oczekuję wsparcia, motywacji oraz zrozumienia jak i również porad i miłej atmosfery
Biegam min pół godziny dziennie, jeżdże konno 2 razy w tygodniu oraz jeżdże 2 razy w tygodniu po 3-6godzin na rowerze stacjonarnym, wykonuje również serie 50 półbrzuszków i 50 przysiadów ilość serii zależy od dnia
Około 1019, 1067, 1014
Miłego dnia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
more