#1 18.09.2020 21:43

 Roxsna

Gąsienica

Zarejestrowany: 18.09.2020
Posty: 2
Wzrost: 176
Waga: 98,8
Waga, którą chcę osiągnąć: 55
Wiek: 28
Numer telefonu: 690 698 391

Rekrutacja przez -Roxsna

-Wiek-mam 28 lat
-Wzrost-mam 176cm wzrostu
-Waga aktualna-ważę 98,9 kg
-Waga docelowa                                                                                                       -chce ważyć 55kg
-Krótka historia odchudzania;Jak długo masz styczność z Pro-Ana                -nie odchudzam się mimo to pragnę być chuda jak modelka,nie miałam nigdy przyjaciółki Any jednak za taką tęsknie by mnie wspierała...oczywiście o stronach  🦋 motylków wiem od dawna i noszę nawet nitkę na prawej dłoni od miesiąca.
-Dlaczego chcesz schudnąć -                                                                         chce zchudnąć by mieć fajniejsze ubrania i by moi wrogowie kturzy mnie wyzywają poczuli beznadzieję...che być super laska...
-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie odchudzanie, zbilansowana dieta                                                                                                 
-pro Ana dlatego że nie mam   przyjaciół,a zdrowie mi niepotrzebne                                                                         
-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek                                           
-anoreksja jest fajna
-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca                                                         - skłonił mnie do tego impuls
-Czego oczekujesz od forum                                                                                          -oczekuje od forum przyjaźni i pomocy
-Jakie ćwiczenia wykonujesz                                                                                  -nie wykonuje ćwiczeń bo mam śruby w kręgosłupie
-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni -niewiem jaki mam bilans


Mega laska która osiągnie sukces

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ferienwohnung im BrĂźhl (6 Pers.)/ inkl. Stellplatz