#1 04.06.2019 20:49

Porcelana

Gąsienica

Zarejestrowany: 04.06.2019
Posty: 2

Formularz

Witam. Wraz z obowiazujacymi zasadami przesylam wypelniony formularz rekrutacyjny:
-Wiek: 31 lat
-Wzrost: 157cm
-Waga aktualna: 71.9kg
-Waga docelowa: 43kg
-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
Z Pro-Ana mam stycznosc z przerwami od ponad 10 lat. Mialam wzloty i upadki w tym czasie. Waga wacha mi sie miedzy 37 a 84kg.
-Dlaczego chcesz schudnąć
Bo lepiej czuje sie w drobnym ciele ktore sprawia mi radosc. Nienawidze swego grubego cielska. Odczuwam szczescie poddajac swe cialo kontroli, widzac jak staje sie perfekcyjne.
-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta
Życiem. Zdrowe odchudzanie nie doprowadzi mnie do perfekci i wagi piorka na wietrze. Zbilansowana dieta nie sprawi ze bede mogla dotknac swych kosci i cieszyc sie ich wygladem.
-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Anoreksja jest choroba. Stosunek? Nie umiem go okreslic.
-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Kolejne potkniecie. Kolejne nabrane kilogramy kiedy nikt nie rozumie ze blagam o kopa ktory mnie zakrzyma gdy jest zle i depresja pobudza kompulsywne obrzersnie.
-Czego oczekujesz od forum
Wsparcia. I to samo moge okazac. Bo to chyba najwazniejsze. Wsparcie.
-Jakie ćwiczenia wykonujesz
Mam uszkodzone kolano (rzepka i więzadła), ale staram sie biegac, cwiczyc joge, jezdzic na rolkach.
-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
Niedziela: Duszone warzywa (pieczarki, cukinia, cebula i czosnek) z kawaleczkiem malym pieczonej bez tluszczu piersi z kurczaka. Rosol z kostki rosolowej 200ml. Gofr belgijski (bez maki) mojego projektu z jedna truskawka. Lacznie 330 kcal
Poniedzialek: Duszone warzywa jak w niedziele z mala piersia kurczaka. Rosol z kostki 200ml. Gruszka. Lacznie 300kcal
Wtorek: Szklanka barszczu czerwonego (goracy kubek)
Warzywa duszone takie jak w niedziele z 2 platami lasagne i sosem domowej roboty. Kanapka z pieczarkami. (rozwalkowane pieczywo okrojone ze skorki z pieczarkami duszonymi.) Lacznie 313kcal
Mam nadzieje ze udzielilam wystarczajacych odpowiedzi. W razie pytam chetnie udziele wszelkich dodatkowych informacji.
Pozdrawiam wszystkie Motylki

Offline

 

#2 13.06.2019 00:00

Skinny-Butterfly

Srebrny Motyl

Zarejestrowany: 22.03.2017
Posty: 325
Wzrost: 164
Waga: **
Ilość zrzuconych kilogramów: Prawie 20.5
Waga, którą chcę osiągnąć: 49
Wiek: 15
Z aną od: Prawie 3 lata

Re: Formularz

ja jestem za przyjęciem, natomiast nie wiem czy ktoś jeszcze tu wchodzi.

Offline

 

#3 21.06.2019 19:51

Porcelana

Gąsienica

Zarejestrowany: 04.06.2019
Posty: 2

Re: Formularz

Nowe forum przyjmie chetne motylki www.motyleproanalive.4ra.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania ślask