#1 15.04.2019 14:14

 Agak332

Gąsienica

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 15.04.2019
Posty: 1
Wzrost: 169
Waga: 84,9
Ilość zrzuconych kilogramów: 8
Waga, którą chcę osiągnąć: 50
Wiek: 24

Rekrutacja Agnieszka

-Wiek: 24 lata
-Wzrost: 169 cm
-Waga aktualna: 84,9 o zgrozo
-Waga docelowa: 50
-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana: Całe życie próbuje schudnąć, chce osiągnąć efekt, zawsze byłam gruba, gdy osiągnęłam 92 kg wagi uznałam, ze to koniec zabawy. Od lutego tego roku próbuje prowadzić ten tzw zdrowy tryb życia, ale to nie działa. O Pro-Ana wiem od bardzo dawna, mysle ze około 10 lat się tym interesuje, nigdy nie miałam odwagi dołączyć, zawsze myślałam ze jestem za gruba na to, ale przecież każdy musi zacząć prawda?
-Dlaczego chcesz schudnąć: Wielkimi krokami zbliża się mój ślub, mierzenie sukien ślubnych to była udręka. Jak nie teraz to nigdy...
-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta: pro-Ana to jedyne co może mi pomoc. Zdrowe odchudzanie nie działa, nie na tyle na ile potrzebuje. 
-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek: uważam, ze to styl życia, umiejetność radzenia sobie z własnym umysłem. Podziwiam każda osobę, ktora potrafiła schudnąć. Jednakże podchodzę rozsądnie do życia, i waga rzędu 25 kg przy 160 wzrostu uważam za problem, który należy spróbować rozwiązać. Nie można się wyniszczyć. Trzeba być chudym i pięknym.
-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca: tak jak wyżej, mam dość siebie.
-Czego oczekujesz od forum: wsparcia i pomocy
-Jakie ćwiczenia wykonujesz: jakie tylko mogę, cardio, przysiady, brzuszki, około 30 minut-godzinę dziennie
-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni: około 800 kcal od miesiąca a dwa poprzednie 1500 kcal. Niestety mam chwile słabości w których znów osiągam około 1400 kcal

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki sprzątanie bydgoszcz