#1 04.09.2018 00:27

 syarx

Gąsienica

Zarejestrowany: 03.09.2018
Posty: 3
Wzrost: 164
Waga: 48
BMI: 17.8
Ilość zrzuconych kilogramów: 15
Waga, którą chcę osiągnąć: 36
Wiek: 16
Z aną od: 2016

Rekrutacja.

-Wiek
Mam aktualnie 16 lat.
  -Wzrost
164 cm
  -Waga aktualna
48 kg
  -Waga docelowa
36 kg
  -Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
O społeczności Motylków dowiedziałam się w wieku 13 lat, czyli w roku 2015, nie byłam wtedy zbyt szczupła, więc dużo o tym czytałam. Potem odizolowałam się, i w momencie gdy uznałam, że chcę coś zrobić ze swoją wagą 63 kg, przypomniałam sobie o Pro-Ana. Teraz nie mogę spędzić dnia bez liczenia kcal, które zjadłam.
  -Dlaczego chcesz schudnąć
Ponieważ czuję, że dzięki temu w końcu będę szczęśliwa. Zawsze intrygowała mnie chudość, mam dosyć specyficzne upodobania jeśli chodzi o sylwetkę.
  -Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta
Pro-Ana jest dla mnie obecnie codziennością. Stylem życia. Dlaczego nie zdrowa dieta? Ponieważ moje nawyki żywieniowe zakorzeniły się we mnie na tyle, że gdy zjem choć troszkę więcej, czuję się z tym po prostu źle. Nie umiem zjeść więcej niż 400 kcal dziennie.
  -Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Z jednej strony zdaję sobie sprawę z tego, że jest to poważna choroba, jednak z drugiej wiem, że w głębi duszy chcę widzieć swoje kości. Mój stosunek do anoreksji? Z każdym dniem coraz bardziej zdaję sobie sprawę z tego, że ona jest blisko mnie, dlatego staram się nie popaść w obsesję, choć to trochę trudne.
  -Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Chęć pokochania siebie, zaakceptowania swojego odbicia w lustrze, co wiąże się głównie z szybką utratą wagi.
  -Czego oczekujesz od forum
Chcę móc po prostu tutaj pisać, być, bo to sprawi, że poczuję się lepiej. Nie mam z kim o tym wszystkim porozmawiać, a przecież Motylka zrozumie tylko drugi Motylek.
  -Jakie ćwiczenia wykonujesz
Głównie cardio, aerobik, interwały, brzuszki. I bardzo lubię spacery na długie dystanse, co również liczę jako aktywność fizyczną.
  -Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
 
Sobota, 1.09:

śniadanie: średniej wielkości jabłko 90 kcal
obiad: dwie kromki pieczywa chrupkiego z pomidorem 50 kcal
podwieczorek: jogurt naturalny 0% 52 kcal
kolacja: sałatka z połowy papryki oraz kilku liści sałaty ok. 40 kcal

Niedziela, 2.09:

nic (głodówka na oczyszczenie żołądka)

Poniedziałek, 3.09:

śniadanie:
jabłko 90 kcal
obiad:
jabłko 90 kcal
Reszty posiłków nie jadłam, bo nie miałam apetytu.


Mam szczerą nadzieję, że się tutaj dostanę, bo bardzo mi na tym zależy, to po prostu poprawi mój stan psychiczny. Dziękuję.


~ Pamiętaj, że jesteś teraz bliżej niż dalej. ~

Offline

 

#2 04.09.2018 00:31

 syarx

Gąsienica

Zarejestrowany: 03.09.2018
Posty: 3
Wzrost: 164
Waga: 48
BMI: 17.8
Ilość zrzuconych kilogramów: 15
Waga, którą chcę osiągnąć: 36
Wiek: 16
Z aną od: 2016

Re: Rekrutacja.

Przepraszam, przez przypadek wątek zrobił się dwa razy.


~ Pamiętaj, że jesteś teraz bliżej niż dalej. ~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Udostępniamy Państwu szamba betonowe Ciechocinek wellness