#1 26.06.2018 11:40

kwiatuszek1252

Gąsienica

Zarejestrowany: 26.06.2018
Posty: 2

Rekrutacja

-Wiek 16

-Wzrost 160

-Waga aktualna 48.8

-Waga docelowa 39

-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana

Najpierw stosowałam różne diety,ktore niestety nie skutkowały.Potem zaczęły się głodówki,przez które nabawiłam się efektu jojo więc również się poddałam.Aż wreszcie natrafiłam na Pro Ane dzięki której udało mi się schudnąć parę kilo.Jakiś czas temu z kłopotów rodzinnych musiałam sobie niestety zrobić przerwę ale zamierzam do niej powrócić i dalej walczyć i osiągnąć moje wymarzone 39 kg.

-Dlaczego chcesz schudnąć
Nie moge patrzeć już na siebie w lustrze,widze tam tylko spasioną świnie.Chciałabym wreszcie móc zaakceptować siebie.Może to podwyższyłoby moją samoocenę.

-Czym jest dla Ciebie Pro-Ana; Czemu akurat pro Ana, a nie zdrowe odchudzanie, zbilansowana dieta
Tak jak pisałam wyżej,zależy mi na szybkim zrzuceniu wagi i osiągnięciu wymarzonej wagi.Przy zdrowym odchudzaniu nie miałabym tak szybkiego efektu.Dzięki Pro-Anie mogłabym nauczyć się samokontroli.

-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Sadzę że anoreksja to okropna choroba.Niektórzy są w stanie zniszczyć swoje zdrowie dla niej.Dlatego uważam że należy zachować umiar z odchudzaniem żeby przypadkiem nie przesadzić.

-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Chęć poznania nowych ludzi z podobnym problemem,poszerzenie wiedzy na temat Pro Any oraz dawanie rad innym,

-Czego oczekujesz od forum
Wsparcia,akceptacji,nowej wiedzy,

-Jakie ćwiczenia wykonujesz
Obecnie robię A6W,jestem na 12 dniu,oprócz tego jeżdżę konno i na rowerku stacjonarnym ok.2h dziennie

-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
Mój bilans wachał się w granicy 800-1000kcal

Offline

 

#2 26.06.2018 18:59

 dredsoon

Motyl

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 18.07.2016
Posty: 111
Wzrost: 172
Waga: 74
Waga, którą chcę osiągnąć: 50
Wiek: 22
Z aną od: Prawie 5 lat
Numer telefonu: 783792111
Znajdziesz mnie : Ig: palemperor snap: dredsoon
WWW

Re: Rekrutacja

Jeśli chodzi o mnie to chyba nie mam zastrzeżeń i jestem na tak ale poczekaj jeszcze trochę bo musi się wypowiedzieć więcej użytkowniczek
Prowadzisz sobie np dziennik z czego składają się spożyte przez ciebie kalorie ? Co jadłaś lub piłaś? Uważam że to rozsądna liczba (chociaż sama czasem stosowałam 300 kcal lub mniej przez dłuższe okresy to wiadomo że grozi to w chwilach słabości napadem )

Offline

 

#3 26.06.2018 20:37

kwiatuszek1252

Gąsienica

Zarejestrowany: 26.06.2018
Posty: 2

Re: Rekrutacja

dredsoon napisał:

Jeśli chodzi o mnie to chyba nie mam zastrzeżeń i jestem na tak ale poczekaj jeszcze trochę bo musi się wypowiedzieć więcej użytkowniczek
Prowadzisz sobie np dziennik z czego składają się spożyte przez ciebie kalorie ? Co jadłaś lub piłaś? Uważam że to rozsądna liczba (chociaż sama czasem stosowałam 300 kcal lub mniej przez dłuższe okresy to wiadomo że grozi to w chwilach słabości napadem )

W telefonie mam specjalną aplikację do obliczania kalorii dzięki czemu mam wszystko pod ręką.Teraz staram sie jeść jakoś do 400kcal ale jest ciężko gdy rodzice są w domu,zwłaszcza z obiadem

Offline

 

#4 29.06.2018 00:09

KochAna

Gąsienica

Zarejestrowany: 28.06.2018
Posty: 2

Re: Rekrutacja

-14
-168cm
-50kg
-35kg waga idealna
-Stycznos z Aną mam od kilku miesięcy, od kiedy zauważyłam i postanowiłam coś zrobić z moimi tłustymi fałdami i ciele oblepionym ohydnym tłuszczem, teraz dążę do tego by być czysta i lekka jak motylek
-chcę oczyścić swoje ciało z tłuszczu i w koncu zaakceptować siebie i swoje ciało
-bo ana to wzór do naśladowania, jest najlepsza przyjaciółka, pomaga mi w dążeniu do celu
-anoreksja to nie choroba, to po prostu ideologia i chęć wygladania jak Ana
-potrzebuję jakiegokolwiek wsparcia, nie presji i wiecznego zmuszania do jedzenia
-pomocy w dążeniu do akceptacji siebie
-wszystkie jakie znajdę, ćwiczę non stop, aż do omdleń
-1 dzień) śniadanie:platki z mlekiem, obiad:jabłko kolacja:kromka chleba razowego z kawałkiem pomidora

Offline

 

#5 29.06.2018 00:14

KochAna

Gąsienica

Zarejestrowany: 28.06.2018
Posty: 2

Re: Rekrutacja

W drugim dniu zjadłam 4 rzodkiewki, dzisiaj zajadłam sałatę z pomidorami papryka i rzodkiewkami 3dni mniej więcej 600kcal

Offline

 

#6 29.06.2018 10:06

 dredsoon

Motyl

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 18.07.2016
Posty: 111
Wzrost: 172
Waga: 74
Waga, którą chcę osiągnąć: 50
Wiek: 22
Z aną od: Prawie 5 lat
Numer telefonu: 783792111
Znajdziesz mnie : Ig: palemperor snap: dredsoon
WWW

Re: Rekrutacja

kwiatuszek1252 napisał:

dredsoon napisał:

Jeśli chodzi o mnie to chyba nie mam zastrzeżeń i jestem na tak ale poczekaj jeszcze trochę bo musi się wypowiedzieć więcej użytkowniczek
Prowadzisz sobie np dziennik z czego składają się spożyte przez ciebie kalorie ? Co jadłaś lub piłaś? Uważam że to rozsądna liczba (chociaż sama czasem stosowałam 300 kcal lub mniej przez dłuższe okresy to wiadomo że grozi to w chwilach słabości napadem )

W telefonie mam specjalną aplikację do obliczania kalorii dzięki czemu mam wszystko pod ręką.Teraz staram sie jeść jakoś do 400kcal ale jest ciężko gdy rodzice są w domu,zwłaszcza z obiadem

Rozumiem Pamiętaj tylko o tym żeby słuchać swojego ciała i pilnować żeby nie zasłabnąć ewentualnie mimo tak szybkiego chudnięcia musimy o siebie dbać ( po to też jest to forum )

Offline

 

#7 29.06.2018 10:09

 dredsoon

Motyl

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 18.07.2016
Posty: 111
Wzrost: 172
Waga: 74
Waga, którą chcę osiągnąć: 50
Wiek: 22
Z aną od: Prawie 5 lat
Numer telefonu: 783792111
Znajdziesz mnie : Ig: palemperor snap: dredsoon
WWW

Re: Rekrutacja

KochAna napisał:

-14
-168cm
-50kg
-35kg waga idealna
-Stycznos z Aną mam od kilku miesięcy, od kiedy zauważyłam i postanowiłam coś zrobić z moimi tłustymi fałdami i ciele oblepionym ohydnym tłuszczem, teraz dążę do tego by być czysta i lekka jak motylek
-chcę oczyścić swoje ciało z tłuszczu i w koncu zaakceptować siebie i swoje ciało
-bo ana to wzór do naśladowania, jest najlepsza przyjaciółka, pomaga mi w dążeniu do celu
-anoreksja to nie choroba, to po prostu ideologia i chęć wygladania jak Ana
-potrzebuję jakiegokolwiek wsparcia, nie presji i wiecznego zmuszania do jedzenia
-pomocy w dążeniu do akceptacji siebie
-wszystkie jakie znajdę, ćwiczę non stop, aż do omdleń
-1 dzień) śniadanie:platki z mlekiem, obiad:jabłko kolacja:kromka chleba razowego z kawałkiem pomidora

Witaj KochAna
Chciałabym cię poprosić żebyś założyła osobny wątek w dziale Rekrutacja żeby po prostu nie pisać w wątku koleżanki
Opisz tam swoją historie i w tamtym miejscu byś dostawała pytania od nas itp :>

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
MODERN WEST SUITE FURNISHED APARTMENT