#1 26.06.2018 10:55

Tina

Gąsienica

Zarejestrowany: 26.06.2018
Posty: 2

Rekrutacja

Wiek - 17

Wzrost - 163

Waga aktualna - 57

Waga docelowa - 35/40

-Krótka historia odchudzania; Jak długo masz styczność z Pro-Ana
No cóż zaczęło się to około 2017 gdzieś w listopadzie, zaczęłam codziennie ćwiczyć i uczyć się na pamięć ile co ma kalorii
schudłam pare kilogramów ale się poddałam z powodu stresu ale od jakiegoś czasu szykowałam się aby wrócić do swojej ścisłej diety i osiągnąć swój cel

-Dlaczego chcesz schudnąć
Chcę schudnąć ponieważ mój wygląd doprawia mnie do mdłości, chciałabym zacząć akceptować siebie oraz, żeby społeczeństwo zaczęło mnie akceptować

-czym jest dla mnie pro-ana?
-Cóż pro ana to dla mnie ostatnia deska ratunku, nie interesują mnie zdrowe diety ponieważ szybko się umiem przy nich poddać oraz oczywiście nie chce czekać kilku miesiący aby zobaczyć jakiś mały efekt.

-Co sądzisz o anoreksji, jaki masz do niej stosunek
Według bliskich internetowych przyjaciół już popadam w anoreksję ale uczucie pustego brzucha jest dla mnie wspaniałe i nic na to nie poradzę

-Co skłoniło Cię do znalezienia takiego miejsca
Chciałam poznać osoby które mają podobnie jak ja i chcą same sobie się podobać, byłoby miło porozmawiać z jakąś osobą stąd aby się jej zwierzyć oraz popisać z kimś kto potrzebuje rozmowy

-Czego oczekujesz od forum
Oczekuje chyba raczej co większość, rozmowy z osobami które mają podobnie oraz sposobów na szybsze schudnięcie

-Jakie ćwiczenia wykonujesz
dziennie staram się zrobić 300 brzuszków ale może się zdarzyć, że robię troche więcej

-Przedstaw bilans z ostatnich trzech dni
5 razy dziennie pije zieloną herbatę
w połowie dnia pije wyciskaną cytrynę, nie łączę jej z wodą ponieważ mam mały uraz po tym jak kiedyś mama mi zrobiła wspaniały napój gdy byłam chora i te dwa składniki tm były, a smak samej cytryny jest też dobry jeśli lubisz kwaśne rzeczy.
Pije dziennie 3 litry wody a jak ktoś z rodziny zawoła na obiad to idę z nim do siebie i wkładam go do plastikowego pojemnika który wcześniej schowałam, potem wkładam pomnik z jedzeniem do szafki i jak nikogo nie ma w domu po prostu wkładam do reklamówki i wyrzucam.
A ZAPOMNIAŁABYM! Biorę z lodówki jakieś jedzenie i je też wyrzucam, np banany obieram i wyrzucam a skórkę wyrzucam do kosza w kuchni i tak z resztą aby rodzice się nie domyślili.

Offline

 

#2 26.06.2018 19:06

 dredsoon

Motyl

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 18.07.2016
Posty: 111
Wzrost: 172
Waga: 74
Waga, którą chcę osiągnąć: 50
Wiek: 22
Z aną od: Prawie 5 lat
Numer telefonu: 783792111
Znajdziesz mnie : Ig: palemperor snap: dredsoon
WWW

Re: Rekrutacja

Witaj
Napisałaś że twoi znajomi z internetu mówią że popadlas w anoreksję. To osoby że tak powiem "w temacie"? W sensie też zainteresowane utratą wagi ?
Powiedziałabys że mają rację? Ciekawi mnie podejście do terminologii ;>

Offline

 

#3 26.06.2018 20:21

Tina

Gąsienica

Zarejestrowany: 26.06.2018
Posty: 2

Re: Rekrutacja

Raczej nie są zainteresowani utratą wagi, no może trochę ale nie popierają pro any, moja przyjaciółka miała kiedyś stycznośc z tym i sporo straciła ale z tego wyszła..
Jak powiedziano mi, że popadnę lub już nawet mam anoreksję zaprzeczyłam ponieważ, gdybym była podatna na tą chorobę już dawno leżałabym w szpitalu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Nowy Tomyśl TEL Oferujemy szamba jedna komora dwie